Întrebare recomandată | Ely1997 a întrebat:

In scurt timp fac 18 ani si m-am gandit sa-mi fac majoratul intr-un club din Pitesti.O sa am 20-30 de persoane.Cum sa procedez? Sa inchiriez o parte din club? La ce suma credeti ca o sa ajung?(Daca cunoaste cineva un club dragut din Pitesti sa-mi spuna). Cine a mai facut majoratul in club sa-mi dea mai multe detalii.Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| Tina88 a răspuns:

Sa inchiriezi un club intreg este destul de costisitor, daca vrei intimitate mai bine inchiriezi un restaurant. Mai bine rezerva cateva mese la club si atunci ramai cu cheltuiala mai mica, cumperi doar bautura.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Mai intai vorbeste cu PR-ul clubului si vezi ce oferte au. daca au oferta cu open bar, nu vei plati decat oferta.