| Dndaskls a întrebat:

Am văzut că Miercuri, ar fi erupții solare nemaiîntâlnite și că doctorul Atkins a zis că oamenii cu o rezonanță Schumann vor trece în a 5-a dimensiune, credeți că e adevărat? Sunt curios de părerile voastre.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doctorul ala o sa treaca pe lumea celalalta si tot diliu o sa fie. De sute de ani se prezice sfarsitul lumii si tot nu s-a intamplat nimic! Idioti!

| seth2016 a răspuns:

WTF is dr. Atkins? Alt nebun care prezice sfarsitul lumii?

Da, pentru 28-29 e previzionata o furtuna geomagnetica de intensitate medie. Aurora Boreala va putea fi vazuta cel mai bine din Canada, oceanul Artic sau Antarctica. Nimic neobisnuit.

Au mai fost pana acum destule furtuni geomagnetice si inca nu a trecut nimeni in a 5-a dimensiune (sic!). Dar poate trece acest dr. Atkins si mai scapam de un idiot laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot posibilul.Iti spun dupa 28 Septembrie.