| liiaa a întrebat:

Vreau si eu sa slabesc cat mai mult as prefera o dieta, dar fara prea multa infometare.Multumesc anticipat! Funda la cel mai rapid si folositor raspuns! Astept!

Răspuns Câştigător
| anonim5491 a răspuns:

Sa nu te infometezi pentru ca stomacul este foarte ager el presimte ca u vrei sa slabesti si astfel el pastreaza toate alimentele pe care il le-ai dat el trebuie sa se hraneasca toata ziua cu ce i-ai dat si astfel se depune peste tot stiind ca din ce a depus are sanse sa supravietuiasca iti recomand sa mananci din toate nu in exces painea este un mit ea ajuta si la slabit pentru ca e bogata in carbohidrati dar cu cantitati moderate putin si des fara chipsuri sau alte prostii de la magazin 1 ora de sport pe zi fructe si un pahar de apa cand te trezesti si seara inainte sa adormi bafta imi dai funda?

3 răspunsuri:
| Smiley_4658 a răspuns:

Am citit saptamana trecuta in ziar ca dusurile reci ne ajuta, pentru ca asa se lupta corpul sa ajunga la temperatura obisnuita si astfel se ard niste calorii. Daca bei 7 pahare de apa rece cu gheata slabesti ca si cum ai merge 3 km pe jos. Incearca mancarea sa o mananci cat mai rece. Nu manca dulciuri, in schimb mananca multe fructe si legume, salate, chestii usoare. Nu manca dupa 6 si fa mult sportwinking

| Gumm_Matei_1991 a răspuns:

Pai mama mea a slabit astfet:Seara, manca 2-3 felii de gutuie si bea 1 pahar apabig grin da-mi fundabig grinbig grin:

| MMarina a răspuns (pentru Gumm_Matei_1991):

Atata manca toata ziua?

Întrebări recente