| CarameleCuLapte a întrebat:

Ce crema va place mai mult, de vanilie sau de ciocolata?

19 răspunsuri:
| William a răspuns:

Vanilie.

| AnonimaOk a răspuns:

Buna. Ciocolata pentru ca e mai gustoasa, iti da o stare de bine generala si ingredientul principal- cacao pudra- este sanatos. Vanilia mi se pare buna, dar devine gretoasa daca nu o dozezi bine la crema. Fiecare cu ce-i place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ciocolată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata si banane :X

| Drolja a răspuns:

De ciocolată albă şi de vanilie.

Dar depinde de desert, o negresă nu o poţi asortă cu o cremă de vanilie, ci îmi place doar cu ciocolată cu 100% cacao.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ciocolata

| DanielPH a răspuns:

Depinde langa ce, in ce, pe ce sunt puse aceste creme. Daca sunt clatite, tort, gogosi, etc..., atunci ciocolata, daca sunt produse pe patiserie, atunci vanilie tongue

| YesorNo a răspuns:

Vanilie si ciocolata

| DarkRevenge a răspuns:

Ciocolata yumi :X

| Sweet155 a răspuns:

De ciocolata.

| Teodorel a răspuns:

Prefer simple

| TheQueen1 a răspuns:

Crema de ciocolata belgiana cu capsuni si caviar rosu cu trufe si poleite cu haur de 69 de karate.

| FunditzaWwW a răspuns:

Ambele

| alice4stars a răspuns:

Ciocolata,de obicei

| bezeluta05 a răspuns:

Pai mie imi plac amandoua, dar vanilia mi se pare totusi cam dulce. Deci prefer ciocolata!

| Mary123456789 a răspuns:

De mango

| AleAle5 a răspuns:

De ciocolata

| Eduard_Tanase_1995 a răspuns:

De ciocolata

| anacorbea a răspuns:

Ciocolata