| Ally563 a întrebat:

Ce sa fac acasa de revelion?
(Nu o sa fiu singura, va mai veni si cea mai buna prietena a mea)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti muzica la boxe, faceti karaoke, dansati
Va puneti dorinta la 00.00, deoarece se spune ca se va indeplini
Va luati mancare si bagati frate in voi happy ..glumesc.O mica gustare este binevenita oricand.
Stati pe laptop, calculator... faceti live pe Facebook happy
Povestiti despre secretele voastre
Cam atat, nu mai am idei.
O zi buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,sa faca live de revelion pe Facebook huh? Si cam ce zici tu ca trebuie ele sa faca in live-ul ala, asa dupa tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vor, nu le-am obligat.Era o propunere, ma intelegi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,te inteleg,dar ca sa dai sfat cuiva ca de revelion sa faca live pe Facebook,mnah,e ciudatel asa :s
Sa dai live unor persoane apropiat,pe skype de exemplu, e ceva, dar sa dai asa live pe Facebook sa vada toti, meh, e cam tampita ideea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ik,am vrut doar sa le dau mai multe variante din care sa aiba de ales happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh,e ok.
Mi-am amintit de niste cocalari care au facut asta, eram undeva si am vazut pe telefonul unui amic, mi-a lasat impresia proasta ideea.
Nu te supara pe mine te rog.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Petrecere in pijamale. Doar voi doua. Daca va doriti si doi baieti timpul va trece si mai repede.

| Mădă0611 a răspuns:

Sa va uitati la Planet Earth 2, sunt 6 episoade a cate 60 de minute. E prea de toata lumea sa va uitati pe Antena 1 sau sa stati pe Facebook.

| untu a răspuns:

Iesiti afara si petreceti revelionul la un spectacol cu concert in aer liber!

| vocea a răspuns:

Sa ascultati muzica, sa va distrati, sa iesiti in oras.

| Mihai1810 a răspuns:

Povestiti, jucati cateva jocuri, va uitati la un film.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiu1905 a răspuns:

Iti trimiti prietena acasa si te culci, au mai incercat si altii si cica nu-i problema, anul trece si singur

| Ally563 explică (pentru Claudiu1905):

Hahahahha
Buna asta, fratee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Claudiu1905):

Ce urat
big grin

| untu a răspuns (pentru Claudiu1905):

Cum sa se culce in noaptea trecerii in anul nou 2017?

| IonutP22 a răspuns:

Mai chemati 2 prieteni si jucati cartihappy