| elle9876 a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber?
P.S. Acasa

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Implica-te in treburi gospodaresti.Curata cada si chiuveta, invata sa faci clatite, confectioneaza ornamente de Craciun.Le vei face o bucurie parintilor.

| Adry05 a răspuns:

Sa citesti, desenezi, lucrezi in plus la niste materii unde te simti in urma, sa te joci un joc, privesti un film, faci sport, scrii ceva.

| J0B0MAT a răspuns:

Citesti o carte, faci sport, asculti muzica, te uiti la un film, te joci pe telefon/calculator

| R0R0 a răspuns:

Poti citi
Sau sa te uiti la TV
Sau sa te joci pe Pc

| Cσcσ a răspuns:

Asta fac eu, dar poti incerca si tu: citeste, fa-ti temele, joaca jocuri (de orice natura), scrie, asculta muzica, pierde-ti timpul pe net, deseneaza, plimba-te cu rolele/bicicleta. Nu-mi mai vin acum in minte, dar exista multe activitati pe care sa le practici.
Pa!

| Pardelian a răspuns:

Sincer eu prefer sa fac jaga-jaga cu iubita

| Claudia333 a răspuns:

Invata sa gatesti, te poti uita la televizor, sau la un film sau un serial. poti sa te relaxezi citind, danseaza, canta, fa-ti poze. sunt o groaza de lucruri de facut acasa, si daca chiar nu gasesti ce sa faci, iesi afara cu prietenii si distrati-va :*.