| Cristina788 a întrebat:

Ce se intampla cu mine? inainte nu mancam deloc dulciuri pentru ca nu imi placeau (ziceam ca provoaca, carii) mai ales ciocolata in niciun caz.
Dar cam de ceva vreme am inceput sa mananc numai dulciuri mai ales ciocolata care inainte nu imi placea.
Nu inteleg de ce mie inainte nu imi placeau deloc dulciurile acum aproape zilnic mananc ciocolata si alte dulciuri. E ceva normal?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...pai e normal, nici eu nu sunt cu dulciurile dar mananc mai des in ultimul timp! asta e ceva rau? pana la urma mai tr sa mananci si putin zahar! de fapt pana la urma cine nu mananca ciocolata?

| ταξιδιώτης a răspuns:

E normal, dar nu exagera si totul e ok

| Broadband a răspuns:

Esti in crestere

| eu09eu09 a răspuns:

Pentru ca nu stiai cum sunt, iar acum da este ceva normal pentru ca iti plac iar papilele gustative o sa tot iti cearawinking mananca ca este normal dar nu face exceswinking

| alexxv a răspuns:

Probabil ti s-a facut pofta. Dar sfatul meu e sa te abtii, eu cand eram mic eram innebunit dupa ciocolata, dar nu e asa buna pentru dintii.

big hug sper ca te-am ajutat!

Ceauu >big grin