| YoCookieMonster a întrebat:

Credeti ca Selena Gomez pozeaza goala? Eu stiu ca Miley Cyrus si Demi Lovato au pozat dar as vrea sa stiu despre Selena.

Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna
si nu nu este adevarat, selena gomez nu a facut niciodata astfel de lucruri ea este mai pudica decat celelante deci nu niciodata nu a facut asa ceva ei nu i s-a urcat celebritatea la cap

24 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Măi copilași, cum să pozeze goală? Nu are voie să pozeze goală pentru că este minoră. Pozele în care aceste vedete minore(sau care abia au împlinit 18 ani) apar goale sunt falsuri(poze modificate). Cei care fac astfel de lucruri comit o infracțiune.

| TheLastDancer15 a răspuns:

In nici un caz! pun pariu ca ea niciodata nu ar face asta!

| X a răspuns:

Nu nu pozeaza incalaughing nici miley nu a pozat cine stie ce nud oricum dupa ce vor iesi din reflectoarele disneyului vor tintui si revistele nud

| tycy a răspuns:

90% nu pozeaza.am gasit ceva aici

http://portfo.li/celebrity/971647-afternoon-headlines

| Iσαηα a răspuns:

Selena nu! Au aparut la un moment dat niste fotografii cu ''ea'' goala dar s-au dovedit a fi facaturi.happy O batranica cu cor foarte frumos s-a gandit sa se fotografieze si sa-si posteze corpul dar fara fata s a editat incat sa para a fi Selena. A recunoscut la timp.happy

| atoatestiitoarea a răspuns:

Nu este adevarat, Miley cyrus nu a pozat goala doar i se vedea o treime din spinare la poza "scandal" Nici Elena Gomez nici Taylor Swift, sunt trucaje foarte usor de realizat, daca vrei te pot face si pe tine laughing

| adela93 a răspuns:

Selena niciodata nu v-a poza

| Hotu_Valy_Valentin_1997 a răspuns (pentru adela93):

File:///C:/Users/PC/Desktop/selena_gomez10.jpg
uita-ta aici

| jokerulvlad a răspuns:

Nu a pozat nud toate astea sunt loate dupa frilz fakes

| AlexIronIc a răspuns:

Sunt niste curve... au intre toate au mai putin de 19 ani si pozeaza goale? Multe artiste sunt batrane si nu au pozat goale pana acum.
Selena Gomez ce model reprezinta pentru copii care se uita la desenele cu ea?

| Ralucush123456 a răspuns:

Ce lasa in miley nu pozeaza nimeni nu pozeaza mai ales seta patenta ce-i cu antipatica aia e oatata idoli vai canta vai vine si danseaza miley ce are a postat ceva urat? spuneti mersi ca canta pentru voi si aveti ce asculta stupizenilor ce aveti cu astia care pozeaza nud nu-i bagati in seama nu vedeti ce frumos se poarta cu voi cand vine la concerte

| iulian48 a răspuns:

Uitati-va mai bine are poze goala da nu intereseaza pe nimeni :)) Http://www.celebjihad.com/celeb-jihad/selena-gomez-poses-nude-for-playboy

| Dony20 a răspuns:

Selena Gomez cu siguranta a pozat goala Da fundita si uite aici ceva:
http://video.xnxx.com/video957377/selena_gomez_b_i_t_c_h_
FUNDITA TE ROG!

| monocont3 a răspuns:

Selena gomes este o poza in titele guale pe net http://selenagomeznude.org/ da aici sunt doua poze trucate si aici este real http://www.google.ro/......tp?/imgres

sia asta cu biber in apa nud vote plizz http://jbfever1.files.wordpress.com/......z-nude.jpg tot trucat

| alexutzaduta2001 a răspuns:

Da! Da pe Google Selena Gomez nud! Si apesi pe primul rand! Acolo e o poza cu ea goala!

| BlaBlaBla2414512355 a răspuns:

Da Selena Gomez a pozat de curand goala la playboy

| bebelusamada a răspuns:

Stii toate vedetele disney s-au prostit cum au facut 18 ani...trist dar adevarat pana si selena gomez a facut-o poze nud nu cred dar are o poza in care isi expune alceva ce numai bieber pozate sa vada

| FIRUKA a răspuns:

Ba-Da! Ea a postat oe internet inir-un filmulet in care ea se dezbraca.

| dragos2992 a răspuns:

Nu face ea asa ceva si pozele care sunt pe net sunt numai trucaje

| Seb0 a răspuns:

Eu cred ca is fake pozele, deci na Selena Gomez ii doar o actita, o cantareata buna si un idol al copiilor

| Alberto92 a răspuns:

In poza in care apare selena "nud" nu este ea deoarece daca chiar sunteti fani selene ati fi "inspectato" mai bine sa zic asa, ea are o alunita pe sanu-l drept happy si in poza aia nu are nimic happy deci asa ca lasatio mai moale cu selena "nud"