| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Cum fac ca la Google Chrome in acele ferestre care apar cand deschizi pagina sa imi setez paginile favorite.

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Adauga pagina favorita sus in bara de marcaje, asa :
- mergi la pagina favorita apoi dai clic drept sus in bara (in bara de sub link) apoi clic pe : Adauga pagina, clic pe: Bara de Marcaje apoi clic : Salveaza! Bafta!

| AAALEXAAANDRUUU explică (pentru lpavel):

Stii cumva la browserul opera cum pot face sa nu mai apara spid dial, semne de carte si descopera in partea de jos a paginii?

| AAALEXAAANDRUUU explică (pentru lpavel):

Eu ma refeream in ferestrele acelea, nu in marcaje...

| lpavel a răspuns (pentru AAALEXAAANDRUUU):

Atunci intra la setari si vezi ca istoricul sa nu fie blocat!

... Opera nu l-am folosit niciodata! Sorry!

| AAALEXAAANDRUUU explică (pentru lpavel):

Multumesc oricum pentru ca ai incercat sa ma ajuti, dar nu ne intelegem

| Mr098iuip a răspuns:

In partea dreapta a paginii este o stea, dai pe ea iar pe urma poti schimba folderul unde il salveaza. Pentru ca sa il gasesti ( ce ai salvat) dai pe Bookmarks si il gasesti. Sper ca ai inteles ceva...

| AAALEXAAANDRUUU explică (pentru Mr098iuip):

Nu mai inteles. Acele ferestre mari care apar imediat cum deschizi pagina, as vrea sa fie salvate acolo paginilie preferate.