| sebby19 a întrebat:

Cum pot face un logo cu numele meu pentru niste imagini. Am gasit niste site-uri care fac asta dar unele aveu fundal alb si se vedeau urat iar altele aveau watermark cu numele site-ului. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cu Photoshop poti sa faci ce vrea muschiul tau! Da...

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Photoshop! In plus nu ai voie sa pui logo pe ele decat daca iti apartin!

| sebby19 explică (pentru K0sti):

Am incercat dar nu are niste sabloane predefinite. sad

| K0sti a răspuns (pentru sebby19):

Pai ce sa faci cu sabloanele la logo? Nu-ti trebuie! Pui logo peste poza si gata! In conditiile pe care ti le-am spus mai sus!

| sebby19 explică (pentru K0sti):

Nu vreau logo doar cu numele, vreau ceva gen insigna.

| sebby19 explică (pentru K0sti):

O sa ma straduiesc...

| K0sti a răspuns (pentru sebby19):

Asa da!

| K0sti a răspuns (pentru sebby19):

Cu Photoshop poti sa faci ce vrea muschiul tau! Da...

| horia2012 a răspuns:

De ce nu scrii direct pe imaginile respective. E acelasi lucru. Sau poti folosi asta gratuit, Paint.net:
http://www.getpaint.net/
-scrii, stergi background-ul (cu bagheta magica+delete), salvezi ca png.
-deschizi ambele fotografii cu programul, folosesti tot bagheta magica si marchezi scrisul (ca sa marchezi continuu,(CTRL+click stanga mouse).
-dupa marcare, sus in meniu, la Image sau Edit-copy/paste pe imaginea ta.