| 44TheSinner44 a întrebat:

Daca ai putea sa te intorci in trecut, doar la o anumita intamplare, si ai putea sa o schimbi, ai schimba-o? Ce intamplare?

Răspuns Câştigător
| Lary_Larisa_1999_Ag36 a răspuns:

Cu totii am vrea sa schimbam trecutul.Sa ne reparam greselile, si sa avem o viata perfecta.Insa orice intamplare din trecut, trebuie sa ramana in trecut. Orice schimbare din trecut iti schimba toata viata. De exemplu:Nu ai luat BAC-ul.Te intorci in trecut si schimbi toate greselile.Iei BAC-ul dar degeaba, nu este meritul tau.Nu e la fel cand muncesti pentru obiectiv.

2 răspunsuri:
| LupuCristina56 a răspuns:

Pai depinde ce intamplare vrei tu sa o schimbi. E m-am gandit la una:
Atunci cand te-ai dus la scoala, te-ai impiedicat de o piatra care era in usa si toti copii au ras de tine. Cum o schimbi: Atunci ai putea sa te auiti in jos si sa dai piatra la o parte si asa sa vii fara nicio problema in clasa.
Sper sa te ajute!
FUNDA?

| MaliciousDeath a răspuns:

Chiar si daca as schimba o intamplare, nu cred ca ar face o diferenta prea mare in prezent.In schimb, mi-ar placea sa-mi copiez creierul de acum si sa-i dau 'paste' in cutia mea craniana de prin 2011.As economisi atat de mult timp.