| TPU.ro a întrebat:

Esti blogger? Hai in lista bloggerilor TPU!

287 răspunsuri:
| Ariia a răspuns:

Http://crazzypage.blogspot.com scriu orice imi vine in minte. povesti, poezi, intamplari din viata mea...

| Grimalkin a răspuns:

Http://oamenidehartie.blogspot.com. Nu am un subiect anume, scriu ce-mi trece prin minte :]

| Skyring a răspuns:

Http://painted-in-turquoise.blogspot.com/ un blog ce merita vizitat, un refugiu pentru o persoana timida

| Shery a răspuns:

Http://unblogcamciudat.blogspot.com
Scriu romane, povesti de dragoste...

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

http://animnaruto.3xforum.ro/ Imi place sa scriu despre Naruto si Naruto Shippuuden!

| alecsandor a răspuns:

Http://www.lectii-de-chitara.ro/ - un blog dedicat chitaristilor incepatori si avansati, dar si pasionatilor de muzica in general.

| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Si eu am un blog din februarie anul acesta.
http://fredoomtodream.blogspot.com/
Este ca un fel de jurnal al meu unde impartasesc creatii de ale mele si celorlalti, dar in acelasi timp ma descarc.

| Psihoyounger a răspuns:

Http://buzzping.wordpress.com/ Scriu despre orasul meu, despre oameni, despre ce inseamna a trai, a te bucura de viata si a fi fericit! Mai pe scurt, scriu despre iubire!

| sirena_8750 a răspuns:

Http://dannagh.blogspot.com/ Imi place sa scriu despre viata mea, si nu numai.

| SteauaNordului a răspuns:

Http://feliciamaria.wordpress.com imi place sa postez filmulete comice, sa comentez articole ciudate din presa si reclame, sa povestesc intamplari haioase din viata mea, sa promovez produse si firme care mie imi plac fara sa am un beneficiu material din asta.
va pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://schingiuiricreionate.wordpress.com/
Imi place sa scriu despre ce nu iti place sa citesti.

| Joanne a răspuns:

Din cate vad, sunt multi bloggeri pe TPU.
Blogul meu: http://joannath.blogspot.com/.

Imi place sa scriu despre partea mai putin colorata a vietii caci, in opinia mea, in intuneric se nasc cele mai pure sentimente iar acolo realitatea nu este una deformata.
Scriu din propria experienta; am ajuns chiar sa imi consider blogul un jurnal in care toate sentimentele mele iau forma versurilor.

Multumim pentru acest cadou si multa bafta tuturor!

| morenaRox a răspuns:

Http://rocsee.wordpress.com - postez informatii utile,lucruri despre mine, retete, lucruri despre persoane publice etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://paranormal-spiritualitate.blogspot.com/

Este o pasiune a mea, imi place sa scriu despre ozn-uri, despre fenomene stranii despre cultura omului tot ceea ce inseamna paranormal si spiritualitate. momentan e in stadiul beta cum ar veni.

| andreifilip a răspuns:

Exista dar doar pentru laptop farmerama hack v12 sau v50 adresa de farmerama v12 este htpp://tiny.cc/0pcvn

| coralia_5862 a răspuns:

Http://daciu-coralia-blog.blogspot.com/ chiar imi pace sa fiu bloggerita:p de ce nu?

| davidpetric a răspuns:

Http://pd96blog.mug.ro mie personal imi place sa scriu despre lucruri/programe gratuite, despre serial-ul robotzi

| UsernameUitat a răspuns:

Blogul meu este Http://eugenrogojan.blogspot.com Si imi place sa scriu despre lucruri interesante, teatru, timp liber...intamplari Mersi!

| spaikizz a răspuns:

Eu am 2 bloguri pentru ca imi place sa scriu despre mai multe si am zis sa nu ingramadesc. Primul blog este pentru cultura generala. Al doilea este despre lucruri... exact cum se numeste lucruri scrise.

Primul: http://dincolturidiferite.blogspot.com
Al doilea: http://lucruriscrise.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Am cam trecut de vârsta aniversărilor de 1 Iunie, dar înțeleg că e loc pentru toată lumea! Am două bloguri, conectate între ele prin tematica lor:
1. "Lecturi povestite pe scurt" http://lecturirecenzate.ro/ adresate celor care vor să cunoască domeniul lecturii, precum și celor care doresc să își reamintească cele mai frumoase lecturi ale copilăriei, adolescenței, tinereții...
2. "Noua abordare a lecturii" http://9abordare.blogspot.com/ pentru cei care nu numai că sunt interesați de lectură, dar doresc să vadă cum se reflectă unele subiecte literare în lumea artelor, în pictură, sculptură, muzică, dans, film, teatru etc.
Muțumesc TPU pentru șansa oferită mie de a face cunoscute blogurile și pentru șansa oferită elevilor, membri TPU, de a se apropia mai mult de lumea cărții prin intermediul Internetului.

| IancuSilviu a răspuns:

Www.nebuni.webs.com.e mai mult un site dar il folosesc ca blog :)

Il am pentru a pastra amintirile frumoase cu colegi de cls si ceilalti prieteni cand ne vom desparti si vom merge fiecare pe un alt drum

Multumesc

| salutfrate a răspuns:

Http://scuprozia0.blogspot.com/ scriu... tot ce creează o poezie şi-un poem, alteori o proză, poveste :D

| Petre a răspuns:

Http://www.privitorul.tk
"Stai să vezi..."

| SilviU112_9571 a răspuns:

Blogul meu www.stire4you.blogspot.com - Tot ce te inconjoara.

| heise a răspuns:

Etto... imi place sa ma descarc, dar nu spun totul (pentru ca m-am obisnuit sa tin in mine). Ce pot spune, nu sunt obsedata de blogger, dar daca e ceva scriu. Scriu si poezii... povesti, ce simt, ce mi s-a intamplat astazi, ce-mi trece prin cap, despre melodii, videoclipuri noi si altele. :-? Gen jurnal.
link spre blog: http://maknae-ym.blogspot.com/
O zi buna. :P

| auroraa a răspuns:

Www.sstardust.blogspot.com Imi place sa scriu despre moda, si tot ce e frumos

| greutateideala a răspuns:

Http://greutateideala.blogspot.com
Scriu despre nutritie, greutatea si despre cum putem ajuta fetele plinute sa se reintegreze in societate