| Ateistu a întrebat:

Fetelor va place ca băiatu sa aibă iphone?

16 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Da ce, iPhone ul a inceput sa fie ca muzica? daca unu are Samsung n-o alege pe una cu iPhone si invers?

| Afãrinツ a răspuns:

Nu.
Mi-ar place să știe cum să își folosească creierul.

| RAY a răspuns:

Si Samsung ce are?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai iphone agati toata turma de oi

| zurick a răspuns:

Îmi place ca băiatul să-și folosească creierul.Deci nu-mi pasă de iphone.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce sa-mi placa? Doar nu-l folosesc eu.
Mie imi place cand baiatul imi face cadou un iphone, si nu chinezesc. smug

| AndreasfromMetallicA a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Asa,alt ceva, ce mai doresti?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru AndreasfromMetallicA):

Un dodge charger rt.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca are iphone sau nu, conteaza cine este el cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuie sa intrebi? nu alege pe ala cu iphone, ele aleg doar pe ala cu masina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e prost poate sa aiba si avion -nu ma intereseaza...nu,nu tin neaparat sa aiba iphone...nu apreciez oamenii dupa tehnologia pe care o detin ci dupa CEEA CE GANDESC!

| Deliiiia a răspuns:

Marca telefonului e un aspect irelevant in situatia de fata.

| Cσcσ a răspuns:

Dragule,eu sunt fata si am iPhone.Asta nu inseamna ca sunt materialista,mie mi-au luat parintii mei iPhone deoarece ei sunt mai trendy, daca intelegi ce vreau sa spun big grin. Exista multe fete cu iPhone, nu numai baieti.
Doamne, ce este cu stereotipurile astea gen "fetele vor doar bani","toate fetele sunt la fel","fetele vor BMW". Serios acum, imi vine sa vomit cand va aud cu replicile astea!

| Lorde92 a răspuns:

Baietilor va place ca fata sa aiba iPhone?

| SerenaSmiley a răspuns:

Nu ma atrage acest lucru la un baiat. Si am vazut foarte multe fete cu iphone