| Ananasec a întrebat:

Filme în care joacă Bella Thorne?
Fundă

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Juca in filmele Disney. dar ma rog, cauta pe google asa:,, Bella Thorne, si in dreapta iti va aparea pagina ei de wikipedia, si jos iti arata emisiunile in care o jucat.
Apropo, de ce iti plac asa mult filmele ei?laughing

6 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Doar in desene a jucat, in filme nu va juca, deoarece ea lucreaza in prezent pentru The Walt Disney Company.
Si in +, are doar 16 ani.

| Ananasec explică (pentru iCappy):

Nuştiu cum să-ţi spun. da ea joacă în filme big grin m-am uitat la câteva, da mna, cum îs faine mai vreau să mai văd big grin

| Ananasec explică (pentru iCappy):

N-am nici cea mai vagă idee, da îmi plac laughing nu mă judeca big grin laughing)))

| iCappy a răspuns (pentru Ananasec):

Mdea. eu nu cred ca-ti plac filmele ei, ci chiar ealaughing
Ma rog, te inteleg.
P.S. Nu-mi place Bella Thorne (puke)

| iCappy a răspuns (pentru iCappy):

Acel (puke) trebuia sa fie o fata care vomita=] dar vad ca doar pe skype merge straight face

| iCappy a răspuns (pentru Ananasec):

Juca in filmele Disney. dar ma rog, cauta pe google asa:,, Bella Thorne, si in dreapta iti va aparea pagina ei de wikipedia, si jos iti arata emisiunile in care o jucat.
Apropo, de ce iti plac asa mult filmele ei?laughing