| JeffHardyNumber1Fan a întrebat:

FUNDA! Pentru cine cunoaste smackdown vs raw 2011.Imi puteti spune de ce nu pot face toate lucrurile? de exemplu sa fac un suplex peste masa sau chestii de genu asta ca in reclama? Eu am ps2. Funda pentru cine imi poate spune de ce si cum as putea rezolva (daca se poate)problema.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te afli intr-o pozitie speciala.De exemplu daca masa este in coltul stang al ringului si tu in cel drept nu ai cum sa duci suplex-ul pana acolo. Din cate stiu eu (care am SvR 2011 pe PSP) trebuie sa fii in dreptul mesei.Stiu asta de la un Royal Rumble cu 30 de oameni in care eu eram John Cena. Faceam "Altitude Adjustment" la greu. Odata am fucut acea manevra langa corzi. L-am tinut pe ala cu mainile pe corzi si l-am aruncat peste ele.