| SummerBee12 a întrebat:

Heii! Pe 17 iunie e ziua mea si fac 12 ani.Unde as putea sa imi fac ziua? Nu vreau acasa ca o sa facem mizerie si nu vreau sa cotrobaie prin lucrurile mele. Vreau sa invit 2 fete la o pizza, un suc si o prajitura sau inghetata.Nu stiu unde sa imi fac ziua.Ce ziceti?
Nu am multi invitati.Doar 2 fete (verisoara mea si o colega foarte foarte apropiata).Le-am ales doar pe ele ca ne simtim foarte bine cand suntem doar noi 3.Propuneri pentru un loc unde sa imi fac ziua de nastere?

1 răspuns:
| CatalinaMA a răspuns:

E foarte ok pentru varsta ta sa iesi asa cum ai zis tu, cea mai buna alegere, te felicit!