| InnocentKidd a întrebat:

Hiiiiiiiiiii! Se apropie Craciunul! As vrea sa ii fac cadou Porcusorului Meu de Guineea ceva pentru.ca e foarte IMPORTANT PENTRU MINE. Oare ce? Fundita;]

Răspuns Câştigător
| birisbianca1 a răspuns:

Pai... poti sa-i cumperi o jucarie, sau o cusca ( dar cred ca are ) mancare, o hainuta ( daca nu se gaseste, poti sa-i faci tu ) ceva simbolic :* :*:*:*:* funda?

9 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Creier!
a, nu, e pentru tine.
cumpara-i o sanie in loc de roata de jogging

| LiK3 a răspuns:

O friptura de porcusor=]]
glm iai si tu o jucarie sa aiba ce face >

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sunte-ti penibili, ce-i poti oferi unui animal, afectiune, asta e cel mai important lucru. Daca crezi ca un cadou il va bucura atunci te inseli, el simte doar afectiune si grija ce i-o porti tu, un cadou e doar un obiect sumbru pentru el.
Fa ca vrei, dar acel cadou la-i putea oferi unui copil orfan ceva, ca na, si ei au suflet si au nevoie de ceva care porcusorul tau nu-l va putea aprecia destul.

| InnocentKidd explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu dka l-ar bucura, in orice caz, eu ii ofer ffffff multa afectiune dar vreau si eu sa ii fac un cadouas.ce e rau in asta?tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru InnocentKidd):

Bai, afectiunea e cel mai bun cadou si oricine si-ar dori asta, dar nu cad rostul ala de a cheltui aiurea pe ceva care nu ar avea deloc sens
Ti-am spus fa ce vrei, deja e alegerea ta, vad ca ti-au scris o sumedenie de idei, ceea ce am scris mai sus a fost o idee si nu e nevoie sa intri in "panica"

| alu97 a răspuns:

Cred ca i-ar face placere o cusca in care il poti plimba mai mica decat cea obisnuita si se gaseste in toate magazinele de animale ...eu asta i-am luat porcusorului meu si a fost tare incantat

| mircea666 a răspuns:

Un alt porcusorhee hee

| AncaLev a răspuns:

Un morcov invelit in frunze de varza! ca sa fie o surpriza adevarata poti adauga si niste castravete! Porcusorul meu era innebunit dupa surprize!

| resss a răspuns:

POATE ASTA E DE FOLOS http://www.odnoklassniki.ru/......http?/dk