| Deea_Deea_1990_iX0W a întrebat:

Sal TPU.ce lucruri amuzante poți face?❔❔❔❔❔❔❔

4 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......verii.html
http://metropotam.ro/......900285142/
Bataie cu baloane pline de apa
Mediteaza in natura
Alege un proiect pentru iarna
Organizeaza un garage sale cu hainele de vara
Mergi intr-o excursie pe bicicleta
Fa baie dezbracat/a in mare
Fa-ti un album foto
Fa un jurnal cu ce ai facut vara aceasta
Prinde un rasarit de soare
Mergi pe iarba cu talpile goale
Mergi cu cortul in padure
http://www.diane.ro/2011/07/ce-sa-fac-in-vacanta-de-vara.html
Cu prietenii
sa mergeti intr-un local si sa vedeti cat puteti sa stati fara sa comandati nimic
sa alergati pe strada cu masti si sa vedeti cat dureaza pana va ia politia la intrebari
sa cauti sa mananci chestii pe care in mod normal nu le-ai manca
alege un prieten si organizati o bataie cu oua
organizati un concurs de dat palme
sunati la un numar oarecare si incepeti sa conversati
jucati ceva cu bautura
sa va prefaceti ca sunteti beti toti
gasiti un prieten de sex opus si simulati o despartire (cat mai urat) pe strada…
sa iesi in spatele blocului la o tigara (daca nu fumezi, apuca-te) si sa te ascunzi de vecini
fumati tot ce prindeti
sa faci o lista cu 100 de lucruri care le-ai face cand te plictisesti si apoi chiar sa faci unele dintre ele

| Kenya a răspuns:

Pai fa lucruri amuzante cu prietenii laughing

| SuciuFlo a răspuns:

O sa crezi ca e un raspuns tampit, dar viata in sine e un lucru amuzant, asa ca iesi cu gasca ta si copilariti-va, faceti lucruri impreuna, poze, video-uri, apoi le vizionati si va fi cel mai amuzant moment cand va veti aminti!

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

1.) suna cu numar ascuns la diferite persoane si foloseste diferite voci(fa asta cu prieteni)