| AlexAlexutz12 a întrebat:

Salut tuturor! acum 6 zile a fos ziua mea si am primit o pereche de zebre australiene (pasari). Le-am cumparat un cuib dar nu se baga in el. Cine mi-a adus pasarile a zis ca trebuie sa puna pene in cuib dar nu a pus nici una. Nici noaptea nu dorm acolo. Va rog imi puteti zice ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Agoraphobia a răspuns:

Si eu am avut zebre si le-am luat un cuiba atunci cand s-au imperecheat, pentru a tine ouale acolo, si atunci au pus pene inauntru si au stat acolo. poate pur si simplu nu simt nevoia, poti sa il lasi acolo daca nu le deranjeaza si poate o sa se obisnuiasca cu el

| AlexAlexutz12 explică (pentru Agoraphobia):

Am sa incerc.

| AlexAlexutz12 explică (pentru Agoraphobia):

Acum sau asezat in cuib. Sunt cel mai fericit!
Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Garielu a răspuns:

Iti trebuie o coliva mica, citeste mai mult aici http://casa.acasa.ro/......14709.html
Funda?