| Seby80 a întrebat:

Salutare, am o bicicleta Cube Acid 2011 si de vreo 2 zile mi-a sarit un surub de la maneta de frana spate (Hayes Stroker Ryde). Acel surub este pozitionat in partea de jos, el are locul de a tine maneta stabila. Problema este, unde pot gasi acest surub, nu ma indur sa dau 350 lei pentru un set nou. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| marianasv a răspuns:

Cauta-l in locul in care ti-a cazut acel surub daca nu il gasesti mergi la un servis

Întrebări recente