| AlyLov3 a întrebat:

ce sa fac? Sa imi iau o bicicleta smechera sau sa imi fac PC-UL bun? Pentru PC m-ar costa cam 14 milioane iar pentru bicicleta 8 milioane(insemnand cea pe care mi-o doresc). HELP ME, ce sa aleg!

Răspuns Câştigător
| akedy a răspuns:

Bicicleta,dar vezi sa nu-ti cumperi dhs :) Dupa mine la 8 milioane asta este cea mai buna: http://www.decathlon.ro/......02231.html

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ia bicicleta, de diferenta mergi frumos intr-o tabara la munte, ceva.

| AlyLov3 explică:

Zukoo -pai aia e cea pe care o vreau, numai ca este alta culoare laughing))