| zahy a întrebat:

Se zice cea mai scumpă cafea din lume, este preparata din excremente de pisică, Tu ai consuma astfel de cafea?

http://www.jurnal.md/......me-184148/

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Foarte bine. Cred ca este necesar ca in viata sa incerci orice. Daca n-au murit altii nu mori nici tu. Daca as avea ocazia as bea si eu.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este preparata din excremente ci din boabe care au fost ingurgitatea de pisica. Si porcul e mizerabil si mananca orice si tu-i mananci carnea. Boabele trec si ele printr-un proces de preparare.

| zahy explică (pentru Salontanul):

Normal scrie pe site de aia am dat si link pentru a va informa. Eu unu sunt scarbos. Porc nu mananc daca il vad taiat. mirosu care il degaja imi da stari de voma. Sunt mai mult vegetarian, consum putina carne. Si astfel de cafea probabil voi consuma, sa vad cum este.

| Salontanul a răspuns (pentru zahy):

Foarte bine. Cred ca este necesar ca in viata sa incerci orice. Daca n-au murit altii nu mori nici tu. Daca as avea ocazia as bea si eu.