| maryana5 a întrebat:

Vine Miley Cyrus in Romania? Daca da, spuneti-mi cand?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Nu, este foarte ocupata, isi taie unghiile de la picioare.

269 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus a declarat in unul din numerele revistei Popcorn ca este posibil sa vina in concert la Bucuresti impreuna cu Jonas Brothers happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine sigur looserilor.am citi in pocorn sacar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus
Noul idol al adolescentilor americani, cantareata si actrita Miley Cyrus, va veni in Romania in toamna, anunta site-ul Evenimentul Zilei, care citeaza surse de pe piata de publicitate.

Motivul vizitei il constituie un concert pe care vedeta "Hannah Montana" ar urma sa-l sustina la Bucuresti, conform EVZ.

Miley Cyrus are 16 ani, un serial tv care se bucura de succes, trei albume No 1, o carte autobiografica, un film care a debutat pe locul 1 in box office-ul american anul trecut si un alt film ce urmeaza a fi lansat in curand.

Pana la confirmarea oficiala sau infirmarea concertului Miley Cyrus, vedeta va ajunge in vara in cinematografele din Romania, pentru ca "Hannah Montana: The Movie" va avea premiera in tara noastra pe data de 3 iulie 2009, conform CineMagia.
credeti-ma daca nu ma credeti intrati pe:www.bestmusic.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Vine In rOMANIA la bucuresti in toamna nu se stie exact data concertului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca si mie imi place mult de miley plz i-a id meu simina20h2o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA vine! 3 julie 2009...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer am auzit si eu vorbindu-se, dar nu prea cred. Oricum ar fi foarte tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu acus cred sorry nu stiu bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut undeva ca va veni in romania in toamna acestui an...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine toamna in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine, la toamna in Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus va veni in romania in toamna asta dar nu stiu pe ce data...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vine pe data de 3 iulie 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA SAR PUTEA CA IN ACEASTA VARA MILEY CYRUS SA VINA IN ROMQANIA PE 3 IULIE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spun ce am auzit :Noul idol al adolescentilor americani, cantareata si actrita Miley Cirus, va veni in Romania in toamna, spun surse de pe piata de publicitate. Vedeta, care i-a cucerit pe tineri cu rolul din serialul "Hannah Montana", ar putea sustine un concert in Capitala. La doar 16 ani, Cyrus a fost inclusa de revista "Time", anul trecut, in topul celor mai influente 100 de personalitati din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine in toamnaaa uraaa~~~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da, in toamna 2009winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vara asta in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa vine Miley Cyrus in Romania dar in toamna astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am auzit ca va veni in toamna... si eu abia astept happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea acum sa fim sinceri eu sunt din Malibu de unde este si Miley Cyrus si vreau sa iti zic dar cu o conditie sa nu ma faci in cuvinte urate ca eu sunt verisoara lui Miley Cyrus si ea mi-a spus ca va veni in Romania in data de 26 septembrie.Ma mai poti contacta pe messul meu ghergheantonia@yahoo.com pentru mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni la toamna sau cand va avea 100 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine in toamna anului 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine in bucuresti in 15 octombrie ma gasesti la id andreea_pisy_sexy pentru mai multe detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cica in toamna da eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa afli uite un raspuns da! si nu stiu cand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus vine in toamna la bucuresti am citit pe net