| IMC90 a întrebat:

A aparut o noua chestie, numita "Oracol". Nu prea am apucat sa ma "dumiresc" bine care este utilitatea lui, dar am inteles ca ne ajuta sa "ne cunoastem mai bine"
Doar ca, ar fi o problema. Cand incerc sa dau click pe oracolul/raspunsurile din oracol ale cuiva, de multe ori ma izbesc de fraza : "Nu poti vedea acest Oracol. Optiunile utilizatorului nu o permit."
Ce inseamna asta? Cum pot scapa de ea? Cum naiba imi fac setarile la oracolul meu, sau cum il inchid?
Mentionez ca nu am avut, nu am si nu voi avea timp sa rasfoiesc regulamentul in cautarea noii "facilitati".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic, nu mai scapi de ea, nu se inchide, da-mi funda!

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam că a plecat lumea bună de pe site... rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

hee hee
Oriunde, trebuie sa fie neaparat un terorist.
Din curiozitate, te-ai nascut intr-un cinema?hee hee

| IMC90 explică (pentru anonim_4396):

Lol, nu pot sa-ti dau funda laughing In dreptul tau nu apare (fara niciun fel de misto)

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

raised eyebrows

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Long story short, a fost ceva de genul ăsta http://www.youtu.be/NiNy45-O0dE (7:10) =)).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Mai bine decat in Iraq ca mine... eu dintr-o explozie m-am nascut XD

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Chiar mă gândeam la Louie, când am citit răspunsul lui Maui...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Ohhh love struck ce m-as mai uita cu tine la Wild Things love struck

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Your place or mine? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Yoursbatting eyelashes I will bring whatever you like.

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

I have some things on my mind...

| IMC90 explică (pentru Diabolique):

Aaaa, ma primiti si pe mine la mijloc? laughing

| Diabolique a răspuns (pentru IMC90):

Combo breaker rolling on the floor mă obligi să fac chat erotic pe privat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mhm...
http://www.youtube.com/watch?v=M-qN6TCY85c

| IMC90 explică (pentru Diabolique):

sad si eu care credeam ca o sa va bucurati laughing

23 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! Intri la Oracolul TPU! (în stânga), dai click lângă avatarul tău pe Opțiuni oracol, setezi "Doar pentru mine" și salvezi
astazi am aflat si eu de aceasta optiune si ti-o impartasesc si tie, am dezactivat si eu profilul.
O zi minunata sa aihappy

| IMC90 explică (pentru caramela):

Nu merge sa accesez optiunile, nu merge sa dau click. Pot da click doar pe intrebarile la care am raspuns, si acolo in niciun caz nu-mi apare butonul ''optiuni'' sad

| IMC90 explică (pentru caramela):

Gata, am reusit tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Nu stiu ce ai reusit...ca eu tot vad mult "maro" prin jurul tau. Ah, nu...asta vrei! rolling on the floor laughing

| IMC90 explică (pentru anonim_4396):

Am gasit optiunile happy Ma mai gandesc daca sa-l inchid sau nu tongue

| scrisoarededragoste a răspuns (pentru IMC90):

Mai bine îl închizi. Eu mă simt penibil când văd chenarul maro sub avatarul meu. Plus de asta variantele propuse nu sunt tocmai preferate de toţi utilizatorii. Dacă doreşti te aştept cu un răspuns aici:

http://www.tpu.ro/......-pentru-a/

O zi plăcută.

| vali1985 a răspuns:

Dai pe oracolul TPU.
Acolo este o lista si tu dai click pe Optiuni oracol.
Dai click pe ''Doar pentru mine'' si salvezi.
Bafta!