| anonim_4396 a întrebat:

Care e logica intrabarii:

Prieteni vs tehnologie. Ce alegi?

As suporta mai usor o viata fara prieteni

N-as renuntat la electronice si tehnologie pentru nimic in lume

eu din primul raspuns inteleg ca as putea renunta mai usor la prieteni...
din al 2-lea inteleg ca nu as renunta la electronice si tenologie >- as renunta la prieteni mai usor...

"renuntat"...sigur e scris corect?

cine ma lamureste?

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Pai am observat si eu ca oricum o sucesti tot nu iese. Probabil e o greseala... Sau cei care au pus intrebarea s-au gandit ca majoritatea userilor TPU sunt niste singuratici fara prieteni care stau 24/7 in fata calculatorului... Una dintre variante.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema cu raspunsurile la intrebarea din Oracol a fost remediata. Acum ambele variante de raspuns sunt valabile.

Alexandra - TPU

| moartetiganilor a răspuns:

Eu nu inteleg intrebarea ta.

| eu_3200 a răspuns:

Eu inteleg la intrebarea 1 la fel ca tine la a doua inteleg ca am murit si nu as fi renuntat la electricitate si tehnologie pentru nimic in lume. cuvintele NAS RENUNTAT sunt la timpul trecut deci eu inteleg ca is mort si cand eram viu nu as fi renuntat la electricitate si tehnologie pentru nimic in lume. (funda please)