| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea de astazi de la Oracolul TPU este o capcana? Oricum as raspunde, pastrez tehnologia. Or eu, prefer prietenii.

As suporta mai usor o viata fara prieteni =?! = tehnologie?

N-as renuntat la electronice si tehnologie pentru nimic in lume

Unde pastrez prietenii? Multumesc TPU-isti pentru parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Merci, abia am intrat in casa dupa o calatorie de 3 zile. Nu am stiut de celelalte mesaje.

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Vroiam doar sa-ti arat ca raspunsurile de la aceasta intrebare sunt aiurea.

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Multumesc.

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Multumesc tuturor. V-am dat cite un vot fiindca nu stiu cum pot sa impart o singura funda la trei.

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Funda pentru efortul tau de a-mi da link-urile.

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, dar sa stii ca nu a fost nici un efort.
O seara placuta sa ai happy

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

O seara placuta si tie.

12 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema cu raspunsurile la intrebarea din Oracol a fost remediata. Acum ambele variante de raspuns sunt valabile.

Alexandra - TPU

| Musique a răspuns:

Nu e o capcană.
E formulată greșit și pusă la repezeală.

| Bitzy a răspuns:

Era o întrebare interesantă, păcat de eroare.

| anonim_4396 explică (pentru Bitzy):

Adevarat ce spui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori vroiau sa se refere la Prietenii virtuali, ori au gresit cand au scris intrebarea.