| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Intrebarea din oracol care zice: "Prieteni vs. tehnologie. ce alegi?" are ambele variante de acord cu tehnologia: "As suporta usor o viata fara prieteni" si "nu pot trai fara electronice" de ce?

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Se mai intamplalaughing am observat poate este o intrebare capcana thinking eu am ales primul raspuns ca are poza cu prietenii atasata big grinlaughing

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema cu raspunsurile la intrebarea din Oracol a fost remediata. Acum ambele variante de raspuns sunt valabile.

Alexandra - TPU

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru TPU.ro):

Pai si ce se intampla daca am apasat deja pe raspunsul cu poza cu prietenii? acum aceea se refera la faptul ca alegi prietenii?

| TPU.ro a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Da, raspunsul cu fotografia cu prietenii se refera la faptul ca ii alegi pe ei, in detrimentul tehnologiei.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy e penibil acest oracol, atat timp cat nu mai ai o alta posibilitate de a alege si alt ceva...
O frumoasa zi sa ai si multa sanatatehappy