| Tashline a întrebat:

Ce credeti de intrebarea tampita de astazi, de la oracol ( nu ca celalalte ar fi scrise cu cap... ). Prieteni vs. tehnologie. 1) As putea trai o viata fara prieteni 2) Nu pot trai fara electronice si tehnologie Si daca alegi prietenii, ce puii mei de raspuns alegi? Ce credeti, exagerez!?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema cu raspunsurile la intrebarea din Oracol a fost remediata. Acum ambele variante de raspuns sunt valabile.

Alexandra - TPU

| Tashline explică (pentru TPU.ro):

Bine ati facut! laughing

| CautNume a răspuns:

Intrebarea nu e tampita (fata de altele de la oracol), raspunsurile sunt aiurea.

| Arthur a răspuns:

Acelaşi mister persistă şi în capul meu. Ce or fi vrut să spună prin cele două negaţii combinate?
Am postat şi eu legat de acelaşi subiect la conversaţii fără să văd că a mai postat cineva legat de aceeaşi temă. În plus am sesizat şi exprimarea plină de miez : " N-as renuntat... "

| Tashline explică (pentru Arthur):

Trimitemi cerere de prietenie... happy

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Ai dreptate, si pe mine m-a pus pe ganduri.nu stiu ce or fi vrut sa spuna cu intrebarea asta

| Tashline explică (pentru CAMIOANIEEE):

Trimte-mi cerere de prietenie... happy

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru Tashline):

La ce?laughing