| anonim_4396 a întrebat:

Ce ma oftic ca nu sunt si eu inalt ca alti oameni cand vad pe altii ca trec pe langa mine si eu le vin pana la umeri nu am am nici un chef de viata.Sunt si mai slab si mai mic de statura, deci 2 dezavantaje. Voi de pe forum cat de inalti sunteti?

9 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu m-am masurat inca,deci nu stiu cat am...
uite cum sa te ingrasi:mananca dulciuri,multa paine, cartofi prajiti, pizza(chestii din-astea).
ca sa te inalti trebuie sa te joci bachet sau volei.mai exista o metoda:te prinzi cu mainile de o bara si te legeni ca in leagan.eu cand eram copil am facut acest lucuri si m-am inaltat!

| GabyAdicaEu a răspuns:

De la 17ani o sa devi foarte inalt, crede-ma si mama mea a fost la fel si acum este foarte inalta! Nu te panica, daca ai parinti mici de statura inseamna ca este genetic, daca nu inseamna ca te dezvolti mai tarziu, iar cu slab nu mananci lactate suficiente

| Autumnfeelings a răspuns:

1,60

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.65
Dar de ce, faci media de inaltime a userilor de pe TPU?

| Criiss16 a răspuns:

Eu sunt mica de statura. Mereu am fost cea mai mica din clasa. Dar ce pot eu sa fac? Nimic. Nu conteaza cat de inalt esti, sau scund. Tu trebuie sa te simti bine cu tine insati. Bucura-te ca esti sanatos! Si eu inainte aveam complexul asta, dar acum nu. (doar cand sunt intre foarte multe persoane inalte! tongue )

| Christinne8 a răspuns:

Eu am 1.73 smug si fac volei. cred ca de asta sunt asa inalta :d

| Ionjutz a răspuns:

Crede-ma ca a fi inalt e si asta un dezavantaj. Eu am 1.78 si ma rog in fiecare zi sa nu mai cresc happy stai linistit ca nu e chiar un dezavantaj ca esti pitic

| myhaaaaa a răspuns:

Eu am 1.60, dar am 11 ani

| LuxuRyQ a răspuns:

Nu ai specificat cati ani ai ...Dezvoltarea vine odata cu varsta, nu trebuie sa te oftici pe lucrul asta...Nu am fost toti mari de la inceput