| irishine a întrebat:

Cum indepartez crema de papuci de pe haine? daca stie cine, heeelp happy

8 răspunsuri:
| DomnishoaraTPU a răspuns:

Daca vrei raspunsurile mai bune muta la categoria BeautyFashion.

| intrebareraspuns a răspuns:

Incearca cu vanish lichid! eu l-am folosit la pasta de pix, si a mers!

| irishine explică (pentru intrebareraspuns):

A fost primul lucru pe care l-am facut, nu a mers...

| intrebareraspuns a răspuns (pentru irishine):

Nici daca lasi vanish cateva ore pe pata?

| irishine explică (pentru intrebareraspuns):

Nu l-am lasat niciodata o ora sau mai multe...tot timpul s-a rezolvat in maxim 20 de minute, la pasta de pix n-am lasat nici 10 minute...o sa incerc asa pentru ca ar fi pacat sa arunc haina big grin

| intrebareraspuns a răspuns (pentru irishine):

Selper sa reusesti!

| irishine explică (pentru intrebareraspuns):

Nu a reusit si de alta varianta n-am auzit..asta e laughing big grin multumesc oricum!

| intrebareraspuns a răspuns:

Cu tot dragul!