| TiberiuFasole a întrebat:

Inainte imi apareau pe yahoo.com mesaje de la TPU, cum ca X a comentat la raspunsul meu, sau a pus o intrebare, dar de mai mult timp nu imi mai apar. E de la ei, o schimbare? Sau am facut eu ceva la setari?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai DEBIFAT opţiunea respectivă :)

Vezi "Setarile contului meu"/Notificari prin e-mail:", acolo ai opţiune să primeşti mail dacă...
http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/

Toate cele bune.

| TiberiuFasole explică (pentru bursuc001):

Doresc sa primesc un e-mail cand mi se comenteaza la un raspuns

Doresc sa primesc un e-mail cand orice prieten adauga o intrebare

Le am bifate pe acestea. Merita sa fac un contact doar pentru asta?
Oricum, multumesc mult! O zi buna si tie.

| bursuc001 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Cu plăcere happy

În acest caz, ar trebui să îţi apară notificări pe mail ( dacă prietenii au postat întrebări, sau dacă ai avut comentarii la răspunsuri )!
În cazul comentariului pe care ţi l-am lăsat eu ( anterior, respectiv şi acesta ), ai primit mail?
Dacă nu, atunci poţi trimite un mesaj Adminei, la "Contact" şi explici situaţia - poate fi o eroare a contului tău...

O zi frumoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-ti apare vreo intrebare inseamna ca nu ti-au acceptat-o.