| Reek54 a întrebat:

Ori sunt eu prea obosit, ori au gresit ei.
Despre intrebarea "Prieteni vs tehnologie. Ce alegi?" de la Oracol, daca bifam prima sau a 2-a bulinuta e cam tot acelasi raspuns + ca nu sunt scrise corect, am dreptate?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cred ca tu esti a patra persoana care are o problema cu intrebarea aceasta din Oracol ( si pe buna dreptate), eu dupa primele 3 raspunsuri am renuntat la Oracol laughing

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema cu raspunsurile la intrebarea din Oracol a fost remediata. Acum ambele variante de raspuns sunt valabile.

Alexandra - TPU

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Da, ai dreptate, s-a produs o greșeală. Asta e, nu e așa grav. Răspunde la care vrei (cum ai spus, ambele au același sens) și gata.

| Reek54 explică (pentru Unbelievable):

Nu pot sa raspund la ambele, pentru ca nu ar mai avea rost sa raspund.

| deliapisicutza a răspuns:

Da asa este, daca vrrei parerea mea, eu am decis sa nu raspund