| LollypopMe a întrebat:

HEY,CUM POT sa imi iau tricoul ala TPU daca castig?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă câștigi, vei fi contactată de admini pentru mai multe detalii privind expedierea tricoului.
Succes!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in momentul in care tu esti ales castigator, te vor anunta adminii, iti vor trimite un e-mail in c are te anunta ca esti fericitul castigator si iti vor cere datele tale de contact ..adresa/numar de telefon etc. apoi tricoul va fi trimis prin curierat.
O zi frumoasa sa aihappy

| LollypopMe explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! O sa incerc sa intru devreme, pentru ca vreau si eu un tricou.

| LolaLollita a răspuns:

Buna. Iti spun eu cum a fost la mine.
Dupa ce am castigat, la 2-3 zile mi-au trimis mail, mi-au spus ca am iesit Utilizatorul Zilei si mi-au cerut adresa, numele complet si un numar de telefon. Dupa 9 zile din data in care am castigt, mi-au trimis un mail prin care ma anunta ca au trimit pachetul prin curierat. Ziua urmatoare, pe 19 decembrie dimineata, m-au sunat de la curierat si mi-au adus premiul acasahappy

| SerafimHD a răspuns:

Vei fi anuntat cand va fi timpul!

| xAlvin a răspuns:

Astepti raspuns d la Administrator

| LollypopMe explică (pentru xAlvin):

Si stii cumva daca se trimite prin posta?

| xAlvin a răspuns (pentru LollypopMe):

Cred ca daca esti in acelasi oras cu ei poti sa te intalnesti sa til dea, sau til trm prin posta

| LollypopMe explică (pentru xAlvin):

Pai,eu sunt din Bucuresti. Eh...Vad eu! Mersi de raspuns!