| Xemnas a întrebat:

La ce folosesc fundele de pe TPU?(intreb pentru ca unii sunt disperati dupa ele) Funda celui mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Cocarda oranj = Răspuns câştigător = 100 de puncte.
Este un fel de "Mulţumesc". În acest fel îi mulţumeşti celui, care te-a ajutat cel mai mult, răspunsul căruia a fost cel mai bun, din punctul tău de vedere.
Când te vei hotărî, ce răspuns este cel mai bun/folositor (în mod normal ai maxim 5 zile la dispoziţie), va trebui să dai clic pe "Declară răspuns câştigător" în dreapta răspunsului preferat, iar apoi să dai clic pe "OK". E simplu.

Citeşte şi Întrebările frecvente: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente! O să găseşti multe răspunsuri şi aici. Succes.

| Xemnas explică (pentru NOname):

Si ce faci cu punctele acelea? Cresti in grad? Ce castigi?

| NOname a răspuns (pentru Xemnas):

Punctele sunt doar reflexia activităţii tale pe site şi determină poziţia ta din clasament http://www.TPU.ro/useri. Cam atât.

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu câștigi nimic, sunt bune doar ac să te lauzi, uite că-ți dau și un exemplu:
Eu am 309 fund și tu doar 7, sâc.
Și cu punctele la fel, te lauzi cu poziția în clasament, e nevoie să exemplific și aici?

| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Sincer,îmi este mult prea lene să explic acum -.-. Prin urmare, am decis să îţi dau un link ca să citeşti răspunsul lui @NOname :
http://www.TPU.ro/......ajuta-ele/

| CoquineNoire a răspuns:

Nu stiu, ma depaseste intrebarea asta. funda?