| CAMIOANIEEE a întrebat:

Am luat 10 la mate,dar am o problemă gravă, mint cam des.Cum o pot rezolva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Neah...Boala incurabila. Oricum adevarul e demodat.

| MskDesign a răspuns:

Si eu luam 10 la mate daca pe TPU aveam numele tau.

| CinevaNou a răspuns:

Iei un 10 si la romana.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Si eu am luat 10 la engleza. Si la mate si la chimie, si la engleza si la franceza, si la fizica si la civica, si la religie si la informatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, tu ai luat 10 la mate si eu la latina. Amândoi mintim. big grin

| Glumet a răspuns:

Incearca sa spui adevarul.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Eu nu vad ca minti. Chiar ai luat 10 la mate. Un 6 si-un 4, nu?

| adrymary a răspuns:

Incearca sa mergi la un psiholog, acolo iti poti rezolva problemele.