| AvalohAlyn a întrebat:

Am vazut la un magazin boxeri cu tigru frumos pe ei.Ma gandeam sa ii cumpar dar ma intreb ce fac daca ma musca acel tigru de ...banana?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică:

Chiar voiai sa zic cuvantul ala in intrebare?laughing))))))))Eram suspendat in secuna 2laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Da,ba,sa nu-si sparga tigrul dintii...

| VibeTrix a răspuns:

De...banana?! laughing)

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru VibeTrix):

laughing)) ok. trebuie sa-mi schimb numele.

| Geanin a răspuns:

Tu ti banane in boxeri?

P.S. Gaseste-ti o prietena si nu mai ne pune noua intrebari perverse pe T/A! Ai 21 de ani, nu 16!

| AvalohAlyn explică (pentru Geanin):

Aceasta intrebare este un pamflet si trebuie tratat ca atare.Multumesc pentru intelegere.Va mai asteptamwinking

| Geanin a răspuns (pentru AvalohAlyn):

De fapt nu ma mai astepti!
Ma urasti!
Zi
Geanin, te urasc pentru ca zici tot timpul adevarul!

| AvalohAlyn explică (pentru Geanin):

Adevarul? Fii serioslaughing
Adevarul eronat poate.

| LaughingKarima a răspuns:

Nu patesti nimic, doar ca nu o sa mai ai banana. Vezi, nimic serios.

| Coquinetza a răspuns:

Banana? scobitoarea de la Cernobil poate.
ce sa faca? se scobeste cu ea intre dinti, apoi in fund, o arunca in wc si trage apa.