| AirănMeidăn a întrebat:

Aseara mi-a murit pisica, apoi m-am dus si am vazut ca nu mai era nimic in frigider asa ca a doua zi am mers la scoala. Cand am venit acasa m-am uitat la TV 2 ore si am aflat ca exista struțocămile. Apoi struțocămila si-a construit un cuib unde a depus oua.

De ce mi-a murit pisica?

17 răspunsuri:
| anad a răspuns:

De rasu/plansu citind intrebarile
de la T/A.

| pisoias a răspuns:

S-a imbolnavit de deces cronic.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ai fost somnambul(ă) și ai mâncat tot din frigider.Aici sunt 2 cazuri posibile:
1.Ți-ai încurcat alimentele cu pisica și ai cam bweah ghem de păr...
2.Ai mâncat fasole, te-ai așezat pe ea și ai avut gaze.

| PedoBarbie a răspuns:

Indigestie cu şoareci.

| Naяutσ a răspuns:

Probabil s-a prefacut moarta si-a fugit de acasa.

| AirănMeidăn explică (pentru Naяutσ):

Nu e adevarat! Stiu sigur, doar am ingropat-o in spatele blocului.

| LordBolton a răspuns:

Din cauza Elodiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e inteligenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I s-a tasat creierul.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Omorâtă de marţieni.

| TempestUV a răspuns:

S-a saturat de tine si te-a inselat cu strutocamila.

| MoarteaLaConserva a răspuns:

To take the higway to hell.

| Sărmăluță a răspuns:

De ce nu?

| ItsMe6969 a răspuns:

Pentru ca era excitata dupa mancare si a murit de sifidis.iar strutocamila s-a simtit amenintata de oamenii si a venit la tine! funda?

| HaiBoni a răspuns:

Strutocamila e de vina, iti spun eu! E un asasin de pisici! Si pe langa asta, ti-a mancat si tot ce aveai in frigider. Eu zic sa il dai in judecata, sigur ai castiga procesul.

| BiroPetre a răspuns:

De batranete

| IoYonissh a răspuns:

Pentru ca meow si deoarece moarte.