| Bishop a întrebat:

Azi. Marţi 13. Am adormit pe la 5. Mi-a sunat ceasul la 6:45, am închis pentru 5 minute ochii, iar când i-am deschis era 7:35. Am sărit din pat, şi m-am dus la bucătărie să pun de’o cafea. Am luat nişte haine şi le-am aruncat repede pe mine. Şi surpriză, tricoul era perforat. Am luat altul, cam şifonat la spate ce-i drept dar am luat o cămaşa deschisă peste. M-am întors în bucătărie să-mi beau cafeaua, şi surprise, dăduse peste. Adio cafea. Am baut niste lapte rece de la frigider. M-am dus la baie să ma spăl pe dinţi. Pasta se terminase. Am luat 2 gume, m-am încălţat şi am ieşit pe uşă, e 7:50. Ajung in faţa blocului trec pe sub o scară, că era un nene care schimba plăcuţa cu numărul blocului, realizez ca am uitat ceva. A da. Gheozdanul. Mă întorc după el. Când intru iar în bloc, pisica uneia de la parter-o mâţă neagră mai exact- îmi taie calea. Îi dau un şut si urc. Stau la ultimul etaj, n-am lift. Intru iau gheozdanul şi mă car. Când ies mi se agaţă cămaşa în clanţă. S-a rupt, înjur, o dau jos şi o arunc pe punga cu gunoi. E 7:55, nu mă grăbesc, da’ mă împiedic de ceva, cad şi imi rup blugii in genunchi. Arată mai bine acum. Rupturile sunt mari, am genunchele sexy, ce-mi mai trebuie. Până la liceu fac cam o jumătate de oră. Ajung la 8:23. Intru în clasă, ’sar’naa’ mă uit mai bine ’hopa, am greşit clasa’. Pe a mea am uitat că au mutat’o cu un etaj mai sus. Ajung, urlă diriga la mine că acum se vine blah blah blah nu prea ascult ce spune. Să mă aşez şi eu undeva, mda, toate băncile ocupate, doar una în faţă liberă. Stau acolo deocamdată. Fizică, se urlă din nou la mine că am parul’ prea mare şi cică îmi intra în ochi şi să ma tund, blah blah blah, răceşte-ţi şi tu gura de pomană. 2 ore, îmi ajunge, mă duc să-mi iau de mâncare, îi zic lu’ aia fara ketch-up şi maioneză, ea îmi pune ketch-up şi maioneză. Mănânc, şi vreau să mă întorc în clasă, când intru în liceu mă sună aia că cică plecăm. Mrg, mergem să ne plimbăm, să bem ceva, alea alea, se face 1 şi ceva. Mă duc acasă, şi vreau să fac şi eu un duş, ma bag în cadă, dau drumul la apa, şi vine numai rece...grozav. Mă pun să mă culc, decât aţipesc şi mă sună cineva ca vrea cu cutărescu, lasa-ma nene şi tu în pace că vreau sa dorm. Mai sună de vreo 3 ori, închid telefonul. Adorm, mă trezesc la 7 fara 2 minute, mă îmbrac şi ies afară cu bike’ul, dau un hop, şi hop şi eu jos, că eram încă cu capul în nori. Vreau să ma duc până la un prieten, o iau prin trafic, mai era să ma şi lovească unu', dau de o sârmă pe o bordura şi imi penetrează camera, o iau pe jos, şi mă întorc acasă.
Deci, v-a afectat cu ceva azi faptul că a fost celebrul ’Marţi 13’ laughing? Pe mine nu thinking nici măcar nu mi-am dat seamă ca azi e ’marţi 13’ a fost chiar o zi faină de faptbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...firar orarul masii al naibii!
a trebuit sa ma scol la 6.15. afara era frig de imi inghetau ****, la scoala ziceam si eu ca stau doar 1-2 ore.pe dracu am stat 5. etc
si acum sunt mort de somn si imi fac plan cum sa fac gripa si sa imi iau scutire ...ca de obicei

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu am citit numai primele 2 randuri

Un nou record

| LoL a răspuns:

De fapt vineri 13 e zi ghinionista geniule

Răspuns utilizator avertizat
| nikolikky a răspuns:

Deabea acum mi-am dat seama ca e Marti 13 laughing

| Fiction a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat nimica.Mi-am uitat caietul acasa,la bio, noroc ca profa n-a observat, mai ales ca era noua.

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Eu am avut o zi buna in afara de profa de romana care e o scorpie cred ca e LoL

| Aℓida a răspuns:

Mh... in afara de faptul` ca mi se pare ca azi toata lumea e intoarsa pe dos si.; o3 m.am certat cu 2 fete {pe cel mai ilogic motiv} Aaa. si mama are ceva cu mine azi. thinking
Nu. nimic laughing.

| scully a răspuns:

A, e marti?

| NevăstuicăxD a răspuns:

Ăăăă...dacă citesc tot.e record.dar n-o fac.mi-e lene

| CannbalCorpse a răspuns:

Adorm la 3! Mă trezesc la 8 plec să-m i-au tening etc. Ajung la şcoală ora de româna am ceva ciudat pe bluză! thinking Urmează ora de sport am purtat o gheacă grosă toată ziua, la mate nu ştiam nimic! c***a aia nu mi-a explicat nimic, mă ţine o juma' de oră la tablă, mă piş pe mine! Obezitatea aia imi zice! "invată" eu ii zic "doamna vedeţi că n-o să mai aveţi loc, să intrati pe uşă big grin i-au un 3 mare cât mine! (sunt cea/cel mai inalt/ă! Ura am cu cine sta in bancă tot mă piş pe mine şi mor de cald! La fizică nu ştiam nimic, nici la tablă nu vedeam!
Ajung acasă, cade ciorba pe mine mă opăresc Yay!
Mă duc la tv se opreşte curentu'! Fac o baie, apa e roşie :-s Mă măncăn cap!
Şi aşa a fost ziua de marti 13

| PinkPanther a răspuns:

Interesanta zi, vezi si tu partea buna, macar ne-ai amuzat pe noi. Pe mine nu m-a influentat cu nimic ziua de azi tongue poate pentru ca nu cred in asa ceva, desi dupa o zi ca a ta as incepe sa cred laughing)

| danutz24 a răspuns:

Pe mine nu, incabig grin dar mama mea era sa moara, ca au cazut de pe un bloc multe caramizi si i-au venit aproape in cap daca nu fugea.