| Copac13 a întrebat:

Ba sobolanilor stiti chestia cu charlie fantoma mexicana pe care o chemi cu creioane deci ieri la scoala toata clasa a facut asta toata ziua si se misca cand eu sau inca 2 colegi suflam si ma da eu de fiecare data suflam o fata mai avea putin si ma lua la bataie
ce copii "sanatosi"

23 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Nu şi tu...

| Copac13 explică (pentru KillMePlease):

Pai ma enerveaza ca vin cu glume de gradinita

| KillMePlease a răspuns (pentru Copac13):

Pe mine mă enervează faptul că mulţi oameni cred că prostia asta e reală

| Copac13 explică (pentru KillMePlease):

So vezi pe soramea si prietenele ele cum tipau ca nebunele prin clasa happy eu ma prapadeam de ras poate ca chestia asta are si o parte buna

| KillMePlease a răspuns (pentru Copac13):

Da' să vezi grupul de piţi din clasă ce ţipete scoteau...Doaaamnee Doamne...

| Copac13 explică (pentru KillMePlease):

Ce bine ma simt cand rad de prostia altora chiar daca au note mai mari la teze tot prosti raman

| KillMePlease a răspuns (pentru Copac13):

Evident

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da stiuuuu! La început era funny. Acum a devenit plictisitor pentru ca fac colegii asta in fiecare ora...
Prima data când am făcut asta in clasa (nu eu, niste colegi, eu eram doar spectator) am sărit de pe scaun si toți au început sa urle.

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Si te-ai speriat nu-i asa happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Copac13):

Puuuțiiiin big grin
Știam ca nu e adevărat! big grin

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Heeeeeeeeeeee

| TiberiuFasole a răspuns:

1.La mine a plans o fata. Yaaayyy.
2.Ba, cum naiba deja e cea mai populara legenda? Pe bune, intr-o zi deja toata lumea stie.

| Copac13 explică (pentru TiberiuFasole):

Cand vad chesti din asta ma intreb ce sa mai ales de evolutia umana apoi fac o prostie si ma gandesc la altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa, am facut si eu azi. am intrebat " Charlie, Charlie, are you here?" si dupa am suflat usor in pix, si s-a miscat spre da si au inceput fetele sa tipe. baa...deci nu credeam ca nu ma vad cand suflu.

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Copii "sanatosi"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Eee, nu-s

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Ba is

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Stiam ca esti laughing

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Balbadac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Cum am mai spus, Teresa Fidalgo era mai credibila.
Aia macar de 4 ani incoace tot face 27 de ani.

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Stiu chestia era pre belea faza aia