| DebbyBR a întrebat:

Baa, ati vazut ce e afara?straight face Oare chiar au avut aia dreptate in privinta cu sfarsitul lumii care "cica" va fi sambata?

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Afara e soare

| Bya132 a răspuns:

Afară-i cald, frumos, cald, 23 grade...Beauty!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai lua de bun ce spun unii care vor să fie în centrul atenției. Speculații și aberații.
Pa, pa.

| EVERYBODY a răspuns:

Ce-i afară? Eu tocmai mă bronzez pe acoperișul blocului...

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ce-i afara?
Soare si o vreme numai buna de plimbat cu rolelehappy

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Io cred ca sfarsitu' lumii o sa fie atunci cand tu n-o sa mai crezi in prostii.Si da, vad ce e afara...Ploua cu proşti.

| レクス a răspuns:

*ii face cu mana lui @Comeandtellmesomething, putin speriata*

| Rustin a răspuns:

Papitoii aia is morti dupa atentie si publicitate
u crezi in ce spun aia sau in Dumnezeu si in ce scrie in Biblie?

| IngelasulFlumuselSeUitaLaTine a răspuns:

-Vai, fato! Valeleu! Valeuuu! plangea o blonda
-Ce ai, draga? Ce te plangi? Ti se duce rimelul! zice alta
-Valeu! Fato, sambata vine sfarsitul lumii!
-Hai, draga, tu chiar ai de ce sa te plangi. Nu esti la curent cu nautatile. Stiam ca vine sfarsitul lumii. Da stii ce fac eu? Ma sui sus pe bloc, ca am vazut filmul Apocalipsa si am vazut in introducere (ca na nu a avut bani decat de reclame) ca se sparge pamantul, draga! Da nu-i problema! Mi-am luat de toate sus acolo si am si mancare...
O intrerupe prima blonda:
-Valeuuu! Vai! Dar, fato, sambata e ziua mea!
-Vai! zice cealalta.
Si incep ambele sa boceasca crying The end!

| LoveRock4Forever a răspuns:

Doamne, tu chiar credeti in protiile astea, vrei sa stii ce se va intampla sambata, vezi sa nu faci soc: Va fi soare, frumos, iar tu vei sta in casa toata ziua, sa te uiti pe geam, sa vezi cand se va crapa pamantul, si vei pierde o zi minunata, Bafta, dar sa nu plangi dupalaughinglaughing.