| Croampa a întrebat:

Bai, stii ce m-am gandit (fara comment-uri cu : " tu gandesti?")? Daca l-am spamm-a toti pe Inferno cu mesaje si felicitari pana vine si el la T/A? thinking
Ce ziceti? Oare s-ar muta sau ne-ar da la toti ignore? thinking Oricum ar fi motiv de bucurie deci hai sa incercam! big grin

PS: moare categoria copii, stiti ce, daca nu pune fiecare user care vede intrebarea cate o intrebare noua scot katana!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Aia de la Religie nici nu ne baga in seamasad

32 răspunsuri:
| Croampa explică (pentru Inferno):

Inferno! big grin
Deci te-ai mutat aici la T/A? happy
( sper ca da)

Ps: ai vazut mesaju' meu, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Inferno):

Pai...nu stiu. Un răspuns cu "Da" sau "nu". Atunci stiu ca userul Freaak" mi-a dat provocare sa-ti trimit mesaj sa te conving sa intrii la T/A. Si spune tu ca n-am reusit.:]]] Freaak ar fi mandra de mine. :]]