| Anisia170 a întrebat:

Buna dimisearanoapte ( nu am geam, deci daca ninge sau ploua sa puneti repede intrebari cu " de ce ninge" da?) voiam sa va intreb..stiu ca nu are nicio legatura aceasta intrebare cu t/a dar care-i faza cu telefonul TPU? are careva habar?

11 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Răspunzi la întrebările alea şi care răspunde nuştiucum primeşte nuştiuce.

Uau, dar ce te-am ajutat.

| AtateaConditii a răspuns:

Daca raspunzi la toate intrebarile si ai raspunsuri amuzante te vor lua astia de la TPU cu limuzina de la scoala si te vor plimba prin oras. A fost doar idee sigur premiul e ceva mai ieftin decat ideea precedenta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu re cine-i mai injura pe Smili si pe Bartos, si s-au gandit ca pe TPU sunt multi meseriasi in ale injuraturilor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

thumbs upbatting eyelashesbatting eyelashes Respect!batting eyelashes

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Punct.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Si de la cap!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu stiu eu, atunci cine bre?

| Anisia170 explică (pentru anonim_4396):

Dragut.