| Sophieka a întrebat:

Buna seara colegi TPU,

Pentru cei aflati in depresie sau cei care s-au auto diagnosticat cu depresie, vreau sa va arat ceva ce am gasit pe Facebook, care poate intr-o mica sau mare masura va ajuta sau va binedispune :) :
https://www.facebook.com/......532309742/

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Depresia este o stare care vine in urma unei probleme. Rezolva problema si depresia va disparea. Simplu. happy

| Sophieka explică (pentru Nemessys):

Imi imaginam ca se vor aduna un numar considerabil de persoane in aceasta postare, in special persoane care se plang de depresie si probleme dar se pare ca nu am formulat cum trebuie incat sa atrag persoane. In fine, eu prin imaginea cu textul pe care l-am oferit, am vrut sa fac un mic bine, facandu-i pe unii sa isi dea seama de mesajul din imagine.

| Sophieka explică (pentru Nemessys):

Iti multumesc pentru raspunsul simplu si perfect util!

| Nemessys a răspuns (pentru Sophieka):

Sa crești mare!

| Sophieka explică (pentru Nemessys):

Nu-mi mai spuneti sa cresc mare! Am deja 5 metrii!

| Nemessys a răspuns (pentru Sophieka):

Cred ca vrei sa spui 1.5 metriwinking

| Sophieka explică (pentru Nemessys):

Cred ca spun ca habar nu imi ai inaltimea si esti si putin nesimtit/a

| Nemessys a răspuns (pentru Sophieka):

Era o gluma, nu trebuia sa te superi. happy Si sunt un el.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Sophieka):

Multi depresivi de aici nu au chef de glume, probabil de aia au sarit peste intrebare.
Simtul umorului i-ar fi tinut pe linia de plutire big grin

| Sophieka explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asa e.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Foarte mare dreptate ai, fără umor viata e trista

11 răspunsuri:
| Sophieka explică:

"Orice depresie trebuie intampinata cu un zambet, depresia va crede ca esti un idiot si va pleca" - Robert De Niro