| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Deci astazi este o zii importanta! Halloweenul!happyLa scoala am ogranizat cea mai interesanta petrecere!happyPoate ca este prea devreme insa ne-am distrat de minune! Asa ca vreau sa va intreb cum a fost seara voastra?happyV-ati distrat? In ce v-ati costumat?happySi cel mai important! Merita sa se sarbatoreasca Halloweenul in Romania?happy

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Mi se pare putin interesanta sarbatoarea chiar daca este imprumutata din alta tara!
Eu ma voi costuma in pisicuta, pentru ca asa este stilul meu : sexy si elegant! laughing
Sper sa iasa bine si ma bucur ca tu te-ai distrat, sper s-o facem si noi!

7 răspunsuri:
| iKeel a răspuns:

Băi... Emoticoanele astea... Mă orbesc.

| AnonimuszWss a răspuns:

Pui prea multe emoticoane cu smile, sunt alergic la ele *se topeste ca vrajitoarea aia care i-a uitat numele din vrajitorul din oz*

| Inemes a răspuns:

Nici nu stiam ca ieri a fost Halloweenul yawn

| ℓαυrıtα a răspuns:

La noi la scoala nici o data nu ne lasa sa facem Halloweenul : ((

| MariaSMV a răspuns:

La noi e maine. Eu nu ma costumez pentru ca prezint.Dar voi avea cornite de dracus. Upsii! laughing Sarbatoare e ok.Noi organizam si Halloween couples. E pentru prima data in scoala nostra, sper sa iasa bine. Fundita?

| adriandamian a răspuns:

O sa ma costumez intr-un vampir si apoi o sa zbor cu aripile mele de vampir, vreo 500 m.
PS:Halloweenul e ok pentru mine.

| MaryPatricya a răspuns:

Sarbatoare asta este o aiureala, si apropo la mine e vineri si vreau sa ma costumez in vrajitoare nu stiu cum va fi dar ar putea fi fain dar voi vedea vineri! Fundita?