| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

la cat ar trebui sa ma culc azi tinand cont ca m-am trezit la 11 si ca maine sa nu fiu obosita la scoala(am ore de la 8...eu ma trezesc la 7:20)fundita:X

Răspuns Câştigător
| Tiby a răspuns:

Pai daca te simti mai obosita si ai chef sa visezi de la 10 ar fi bine. dar daca mai ai energie si mai vrei sa stai pe la PC sau pe la TV ar merge si un 10:30 poate chiar 11(cel tarziu)
Si depinde si cum te odihnesti noaptea... daca te trezesti de multe ori in somn o sa iti fie mai greu si atunci cand te trezesti s-ar putea sa te simti putin obosita. dar daca ai un somn linistit e totul okwinking

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

La 10, pana adormi si asa, dar 8-9 de somn e suficient.