| sticksulet a întrebat:

Buna TPUhappy
peste o saptamana si ceva vine 1 Aprilie, adica ziua pacalelilorbig grin
imi dati si mie niste idei de farse care sa le fac in scoala si acasa?
fundawinking

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Poti iesi cu un prieten si sa-i suni pe ai tai, sau sa vii cu un prieten pe care-l cunosc si parintii tai la usa si zici mama, tata noi ne iubim in secret de 4 ani si vrem sa ne casatorim chiar maine!laughing))

Sau te duci undeva iti chemi prietenii si le zici ba eu vreau sa ma sinucid.veniti acum la cartierul X scara Y.mrg.si sa stai jos intins/a cu un cutit in mana manjit cu ketchup si un Bilt langa tine impaturit frumos in care sa scrii"V-am tras-o!"

In aceasta zi de 1 Aprilie raspunde tuturor celor care te suna cu: "Spitalul municipal, buna ziua!" sau "Serviciul de urgenta 112, spuneti care este urgenta?".

Scrieti pe un bilet "Astazi e randul dv. sa schimbati becul de la etajul la care sta victima" o puneti frumos la tocul usii si vdts si voi dk il schimba big grin
Sper ca te-am ajutat putin
kiss pa pa wave

1 răspuns:
| CandyTetris a răspuns:

Pentru a vedea acest comentariu apasa F13.

Întrebări recente