| AndreeaA377 a întrebat:

Cand nu puteti sa dormiti la ce va gandiiti, pentru a va relaxa?

a. Ma gandesc ca sunt o printesa/ un prin si am tot ce imi doresc.
b. Ma gandesc la ceva amuzant.
c. Imi creez o lume fansastica super ciudata si unica, doar a mea.

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

M-a gandesc la tine printeso calare pe dragonul meu simi vine brusc pofta de somn

| Ashadow a răspuns:

Varianta minus radical din x : ma gandesc ca am extemporal a doua zi.Nani instant.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D. număr până la 100.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C. Sunt cam nebun nu?

| doreal a răspuns:

C si am crezut ca sunt singura care face asta laughing. Sunt? o.O

| PeFuga a răspuns:

C

| CaSiHai a răspuns:

Eu ma gandesc la ca maine ma duc la scoala si ma ia somnu in cateva secunde