| anonim_4396 a întrebat:

Care este dilema vieții voastre? big grin

P.s. Luați în considerare categoria.

53 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Cum se înmulțește banana dacă nu are sâmburi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Https://youtu.be/Tv0BOlipiPA

Gata, te-am rezolvat și pe tine. cool

| Catrice a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Țeapă, arehee hee

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Deși am auzit de atâtea ori acele sunete, nu am știut că este vorba despre șireata vulpe. Știi cum face vulpea?

| romeo78 a răspuns:

Ce este "iubirea față de aproapele nostru", un lucru luat în râs, un lucru pierdut în ziua de azi!

| FreddieM a răspuns:

Savantii inca cerceteaza, unii zic ca e pipi, altii zic ca e altceva.
Marea mea dilema mea e urmatoarea.
Care e de fapt compozitia,, squirt" - ului?
Cheers

| Mayhem666 a răspuns:

De ce in 2021 oamenii inca mai cred in mituri, legende si superstitii?

| ShaOfHatred a răspuns:

Cum de încă mă mai suportă planeta asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu cred că știu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru romeo78):

Într-adevăr, profund...cred că e puterea de a te sacrifica pentru binele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Interesant.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai aici detalii despre "vocea" vulpii.
https://youtu.be/UxLHUxzEoRU

https://youtu.be/J6NuhlibHsM

| RAY a răspuns:

Din păcate numa lume serioasa, eu as vrea sa știu câte fire de par are o fata în funcție de varsta? Sau dacă albesc și ele jos?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi nu albesc jos...doar sus. Pentru că sus au necazuri, îngrijorări, iar jos numai bucurii. big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi ai văzut ziua, bravo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cineva face sex cu o p.rostituata, si ea nu vrea, se numeste viol sau furt?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

TOATE femeile indiferent de aspectul lor fizic,indiferent de naționalitate,indiferent de situația financiară sau numărul de școli absolvite,indiferent de caracterul lor,merită respectate, măcar atât și prin asta să le mulțumim că datorită lor și prin ele venim noi bărbații în lume. Dacă ești bărbat adevărat și ai capacitate intelectuală, atunci când întâlnești vreo femeie care din diferite motive nu este pe placul tău, nu este nevoie să te folosești de ea, să o umilești ci pur și simplu ocolește-o.Cei care agresează în vreun fel femeia demonstrează că nu au dragoste nici măcar față de propria mamă și atunci cum să te aștepți de la un asemenea bărbat să se poarte frumos cu celelalte femei.

| cristi202 a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Frumos raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Raspunsul ar fi fost si mai frumos daca s-ar fi potrivit cu intrebarea si n-ar fi fost total pe alaturi.

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se potriveste foarte bine. Doar că trebuie să citești printre rînduri.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numește viol.Și chiar dacă ea ar fi de acord, acela care apelează la așa ceva nu se poate numi bărbat, dacă nu este capabil să se facă și să fie iubit pentru ceea ce este el ca om, nu pentru banii și poziția sa în societate.Atunci te poți lăuda și mândri ca bărbat,când femeia stă cu tine din dragoste față de tine și tot ce reprezinți tu ca ființă vie, nu de frică, nu prostită, fraierită, forțată sau șantajată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Dacă toți bărbații ar gândi ca tine, lumea ar fi cu siguranță un loc mai bun. Felicitări! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

N-am spus ca ar fi in regula sa agresezi femei si nici n-am intrebat daca ar fi in regula sa faci asta. Da, poate raspunsul lui ar fi fost potrivit in alta parte, dar nu la intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt de acord. Doar ca vorbeste pe langa subiect. Nu mai pune intrebari de-astea care se vor amuzante daca luati raspunsurile asa in serios. Poate gluma mea a fost mai proasta. Dar, asta nu inseamna ca toate explicatiile astea nu sunt total pe langa subiect ca n-am intrebat pe nimeni daca e in regula sa agresezi femei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Stiam si eu ca se numeste viol. Cand cineva intreaba "Care este dilema vieții voastre? P.s. Luați în considerare categoria." si intrebarea e la categoria amuzante atunci nu trebuie sa te astepti ca oamenii sa aiba acele dileme pe bune. Parerile tale despre de ce nu e in regula sa violezi femei nu isi aveau rostul aici. N-a intrebat nimeni daca e in regula.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc! Și tu ești o fată deosebită și fără exagerare prin felul cum gândești ești exemplu pentru cele de sex feminin.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu înțeleg că tu ai spus-o ca pe o glumă, însă nu este ceva cu care să glumești. Puteai la fel de bine atunci să întrebi tot în glumă că "dacă aș ucide pe cineva, ce se va întâmpla, o să scap de faptul de a fi pedepsit sau pot să fac asta în continuare?".

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Si nu puteai sa spui ca gluma nu ti se pare in regula. Trebuia sa scrii o gramada despre cum tu esti un barbat minunat care respecta femeile nu ca altii, desi era total pe langa subiect.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu cât sunt eu de minunat, doar am exprimat ceea ce gândesc și ceea ce cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Locul in care ai exprimat lucrurile astea era total nepotrivit. Daca considerai ca gluma mea nu e in regula atunci puteai sa-mi spui lucrul asta. Nu era nevoie sa-mi raspunzi cu toate lucrurile pe care le-ai spus despre cat respecti tu femeile, spre deosebire de altii. Daca ai spus ceea ce gandesti asta nu inseamna ca nu era pe alaturi.