| anonim_4396 a întrebat:

Câti dintre voi au fost considerate nebuni, pentru ca va plac anime-uri? Sau vi s-a spus vreodată," ce naiba vorbeste asta" atunci când va uitati la un anime. Eu le-am patit, tu? Eu cred ca ei sunt nebuni pentru ca nu cred in aceasta arta japoneza. sad happy

37 răspunsuri:
| puppetmaster a răspuns:

Tot timpul mi se spune asta! vecina mea, care culmea, e si prietena mea din copilarie, mi-a spus chiar sa merg la psiholog! dar ma doare in papuci, mie mi-au placut anime-urile inca de cand aveam 4 ani si acum le iubesc, asa ca nebuni sunt aia care ne fac pe noi nebuni! si asa tare ma enerveaza cand mai zic unele lucruri in japoneza si ei zic"ce dracu-i cu chineza aia?"!

| Ana00005 a răspuns:

Stiu asta exact.Cati mi-au zis ca nu fac nimic cu ea si ca daca vreau neaparat desen sa ma fac arhitect. Urasc asta! Sa nu iti pese,tot ce vor zice ei e casa te descurajeze,pai cand o sa aiba copii si ei se vor uita la animeul tau le poti inchide gura.Dar ca sa le-o inchizi de acum,trebuie sa desenezi in pauze,sa faci desene misto,apoi cand vor incepe sa iti ceara se le desenezi si lor ceva uita ca au ras mai devreme si daca nu le desenezi,te fac nesimtit,prost,egoist, ca nu poti, ca ei pot mai bine doar ca nu vor, crede-ma, am experienta mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Mersi. Unii dintre prietenii mei îmi spun ca sunt nebun, dar nu ii bag in seama. Multi elevi mai mari din liceu îmi cer sa le fac portrete, si îmi spun ca desenez frumos, dar ce sa le ceri celor care nu au simtul anime. Practic, nu sunt oammeni. Pe unii i-am convins sa se uite, dar cu greu. Mersi pentru sfat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peste tot numai ignoranţi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pufulet... Esti cam rea pentru o poza cu 2 pisicute.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate.
Kitty îşi cere scuze. :'c

| cosmina92 a răspuns:

Pates des asta laughing