| Suck a întrebat:

Ce-a zis vulpea catre arici? Dar ariciul catre vulpe?

Răspuns Câştigător
22 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

că afară-i nasol

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Da nu e corect sa cauti pe net.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

O stiam dar nu am vrut sa o zic, ca mi se sterge raspunsul dupa laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Poti sa ma apuci de ca..rici laughing

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Aa... atunci eu is ariciu si tu esti vulpealaughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

No ui ma, eu sunt suparata si tu faci pe perversul aici laughing

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

De ce esti suparata?

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

I just have some problems, nothing that I can't handle alone, don't you worry for me.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Cum sa nu ma ingrijorez? My secret love is sad.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Trebuie sa ma duc la psiholog si nu vreau, asta e cea mai importanta problema pe moment

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Pai de ce sa nu vrei? Sunt multi oameni care merg la psiholog, si eu am fost de cateva orilaughing e foarte fain... iti da bomboanehappy

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Si eu am fost de prea multe ori cand eram mica, de aia nu vreau sa ma duc. Ma duc acolo, intru, i-au castronul cu bomboane si ies, aia vreau eu sa fac dar nu pot.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Eu mereu am cutitul la mine si ii spun ca m-am vindecat, ii arat cutitul si el imi da bomboanele.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Tu esti mai smercher tongue dar eu vorbesc serios, nu vreau sa ma duc, mai repede pun o intrebare aici sa vad daca ma poate ajuta cineva

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Pai punehappy poate vei fi ajutata, doar ca majoritatea dau sfaturi in nestiinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta te barfeau pe tine. :]]

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Du-te tu! Si cam ce spuneau despre mine?

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Imi e si frica sa pun o intrebare, am senzatia aia ca toti ma judeca intens, si nu doar pe TPU. Mai bine nu pun nicio intrebare si nu ma duc la niciun psiholog ca imi trece, sigur.
On a side note, hai sa ne facem un circ, vrei? https://soundcloud.com/volliger/creature-feature-the-greatest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

De unde sa stiu, nu trag cu urechea, îmi dau si eu cu părerea.

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Ai putea vorbi cu... colegul tau de camerahappy

| LaughingKarima a răspuns (pentru Suck):

Dragul meu coleg de camera, ti-am zis, nu te ingrijora, trec eu singura peste toate pana la urma love struck

| Suck explică (pentru LaughingKarima):

Dar o sa te simti mai bine daca vorbesti cu cinevahappy macar incearca, cand esti pregatita; )